Malibu Surfer on Acid

Strona główna » Blog » Malibu Surfer on Acid

Drink Malibu Surfer (znany też jako Surfer on Acid) to egzotyczny trunek, który składa się z 3 prostych składników: rumu Malibu (o smaku kokosu), Jagermeister, oraz soku ananasowego. Wyróżnia się on ciemnozłotym kolorem, który może przybierać różne odcienie w zależności od proporcji Jagermeister i soku ananasowego.

Malibu Surfer on Acid

drink malibu surfer on acidDzięki połączeniu słodkiego rumu o smaku kokosowym z kwaskowo-słodkim sokiem ananasowym i ziołowym Jagermeister, Malibu Surfer on Acid to typowy słodki drink; „jak znalazł” na wakacyjne imprezy. Lekkie nuty kokosu perfekcyjnie łączą się z sokiem, tworząc smakowity napitek, w sam raz na wakacyjną sielankę. Przygotuj go zawsze kiedy masz ochotę na słodki koktajl. Przepis znajdziesz poniżej:
Składniki:
  • 1.5 uncji (45 ml) rumu Malibu
  • 1.5 uncji (45 ml) Jagermeister
  • 120 ml soku ananasowego
  • kilka kostek lodu
  • kawałek ananasa lub plaster limonki do dekoracji

Przygotowanie:

  1. Napełnij szklankę kostkami lodu.
  2. Dodaj rum Malibu, sok ananasowy i Jagermeister.
  3. Wymieszaj koktajl łyżką barmańską i ozdób według uznania (ja polecam kawałkiem ananasa)

*Pamiętaj, że proporcje składników w podanym przepisie na drink Malibu Surfer mogą się różnić i zależą od indywidualnych preferencji smakowych. Dla przykładu, znam osoby, które dodają więcej Jagermaister, a inne nawet rezygnują z Malibu. Istnieją także tacy, którzy likier Jagermaister nalewają na końcu na lód przy pomocy łyżeczki barmańskiej, tworząc tym samym dwie warstwy. Tak naprawdę, to wszystko tutaj zależy od Ciebie i twoich inwencji 🙂

Inne przepisy:

Podsumowanie:
recipe image
Nazwa drinka:
Malibu Surfer on Acid
Imię autora:
Opublikowany w dniu:
Czas przygotowania:
Średnia ocena:
51star1star1star1star1star Based on 6 Review(s)

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *